Lenor

Víme, jak si udržet svěží domov, i když máte domácího mazlíčka

Je členem vaší domácnosti roztomilý chlupáč? Pak si možná lámete hlavu s tím, jak udržet domácnost čistou a svěží i přes jeho přítomnost. Poradíme vám, jak se zbavit všudypřítomných chlupů a zvířecího zápachu jednou provždy.

Voňavou domácnost může mít každý

  • Jistě to znáte také. Ráno už stojíte nachystaní do práce u dveří, ale stejně se musíte jít naposledy pomazlit se svým mazlíčkem a slíbit mu, že budete brzy zpět. Často se však může stát, že vám při této dojemné chvilce načichne oblečení zvířecím zápachem, který vás poté doprovází celý den. Vyhněte se mu snadno díky vonným perličkám Lenor Unstoppables. Oblečení propůjčí svěží vůni až na 12 týdnů. Perličky se v pračce zcela rozloží a proniknou do vláken oblečení. Můžete je použít na všechny barvy i typy prádla a dávkovat dle své potřeby. Stačí vonné perličky přidat do bubnu pračky před praním,

  • a pak už si jen užívat dlouhotrvající svěžest každý den.

    Aby vaše oblečení zůstalo voňavé a svěží, stačí ho vyprat. Co si však počnout se zbytkem domácnosti? Potah gauče, koberečky a záclony bývají tvrdším oříškem. I ten však lze rozlousknout. Jednoduše vše dejte do pračky a opět přidejte do bubnu vonné perličky Lenor Unstoppables. Po prvním vyprání se vaše domácnost provoní jednou ze čtyř vůní, které máte na výběr, a svěžest přetrvá ve vaší domácnosti až několik týdnů. Nikdo tak hned ve dveřích nepozná, že vaší domácnosti vládnou mazlíčci.

  • S přítomností čtyřnohých společníků se pojí i chlupy, které bývají naprosto všude. Na oblečení, na zemi a často i v jídle. Dá se jich vůbec zbavit? Částečně určitě. Na oblečení nejlépe funguje sušička, ve které se všechny chlupy zachytí a vy je po vysušení jednoduše vyhodíte. Pokud sušičku nemáte, dejte před praním do bubnu pračky čistou houbičku na nádobí. Dosáhnete tak podobného efektu. Skvěle fungují i lepicí válečky, které můžete mít vždy u sebe. Podlahy stačí pravidelně vysávat a s chlupy v koberci zatočí vysavač na psí chlupy.

DALŠÍ ČLÁNKY

ZÍSKEJTE PERLIČKY SE SLEVOU NA ROHLIK.CZ

JAK NA TO?

Lenor Unstoppables

Stačí kliknout na tlačítko „ZÍSKAT SE SLEVOU“.
Ihned potom zjistíte dle PSČ, jestli k Vám rohlik.cz rozváží zboží.
Pokud ano, klikněte na tlačítko „OBJEDNAT NYNÍ" a můžete nakoupit vonné perličky do praní Lenor Unstoppables na www.rohlik.cz se slevou.

ZÍSKAT SE SLEVOU
Lenor Unstoppables

KUPTE SI LENOR UNSTOPPABLES HNED TEĎ

NYNÍ DÍKY AKCI SE SLEVOU

objednejte si vonné perličky u našich partnerů: